Vína pro rozvoz

Vína pro rozvoz

Červená a bílá vína pro rozvoz
953. RV Chardonnay 0,75 L

RV Chardonnay 0,75 L

Svěží víno, po přivonění potěší atraktivní vůně po lučních květinách a akátu, v ústech pak oceníte jarně svěží projev vzletné kyseliny, líbivou příchuť po letních jablkách a velmi čistou a dlouhou dochuť. Můžete podávat k vepřovému masu nebo sýrové míse. Vhodný k archivaci.
alergeny:

195 Kč

954. RV Rulandské šedé 0,75 L

RV Rulandské šedé 0,75 L

V ústech zaujme příjemně ovocný projev, lehký zbytkový cukr vyvážený jarně svěží kyselinou. Toto víno si jistě získá mnoho stálých příznivců. Můžete podávat například k vepřovému masu nebo k těstovinám. Vhodný k archivaci.
alergeny:

195 Kč

955. RV Sauvignon 0,75 L

RV Sauvignon 0,75 L

Ve vůni se potkává jak ovocný projev připomínající letní jablka, tak oblíbená sušená kopřiva. V ústech zaujme přívětivý projev jemného zbytkového cukru, dokonalá čistota a délka chuti. Potěší příjemná příchuť po zahradním ovoci a vanilce. Víno můžete podávat k drůbeži nebo jem-ným sýrům. Tento Sauvignon má dobré předpoklady k archivaci.
alergeny:

195 Kč

956. RV Muškát moravský 0,75 L

RV Muškát moravský 0,75 L

Ve vůni se vyznačuje atraktivním projevem po černém rybízu nebo citrusových plodech. V ústech zaujme plností, svěžestí a příjemně ovocnou dochutí. Můžete ho podávat například ke kuřecímu masu nebo rybám. Muškát si vychutnejte jako svěží, dlouhou archivaci nedoporučujeme.
alergeny:

195 Kč

960. RV Modrý Portugal 0,75 L

RV Modrý Portugal 0,75 L

Ve vůni objevíte tóny po povidlech nebo kávovém zrnu. V ústech potěší bohatou a čistou chutí s příjemnou tříslovinou. Velmi atraktivně působí příchuť po hořké čoko-ládě a sušených švestkách. Díky velmi přívětivému projevu se k tomu vínu budete rádi vracet. Můžete podávat k hovězímu masu nebo kvalitním sýrům. Vhodný k archivaci.
alergeny:

195 Kč

961. RV Zweigeltrebe 0,75 L

RV Zweigeltrebe 0,75 L

Víno se vyznačuje atraktivní vůní po ostružinách a lékořici. Na jazyku oceníte jemnou tříslovinu a líbivou příchuť po lesním ovoci. Po polknutí zůstává v ústech příjemný pocit připomínající karamelové bonbóny. Toto Zweigeltrebe můžete podávat například ke zvěřině nebo hovězímu masu. Má velmi dobré předpoklady k archivaci.
alergeny:

195 Kč

962. RV Denis d’Or 0,75 L

RV Denis d’Or 0,75 L

Ideálně sestavené cuvée světoznámé odrůd Cabernet Sauvignon s dokonalou harmonií chutí a vůní. Po přivonění převládá „kopřivový“ projev Cabernetu, při ochutnání bohatý projev s pikantní a současně jemnou tříslovinou, hlásící se po několika sekundách - tímto se víno řadí do kategorie vín s přívlastkem "nej". Doporučujeme k tmavým masům, zvláště pak ke zvěřinovým specialitám.
alergeny:

195 Kč

957. RV Ryzlink rýnský, pozdní sběr 0,75 L

RV Ryzlink rýnský, pozdní sběr 0,75 L

Ve vůni se vyznačuje atraktivním projevem po lučních květinách. V chuti oceníte příjemnou harmonii svěžích kyselin a přívětivého zbytkového cukru. Zaznamenáte svůdnou příchuť po tropickém ovoci. Víno můžete podávat například k vepřovému masu nebo kvalitním sýrům. Má velmi dobré předpoklady k archivaci.
alergeny:

245 Kč

959. RV Tramín červený - Lacerta viridis, pozdní sběr 0,75 L

RV Tramín červený - Lacerta viridis, pozdní sběr 0,75 L

Atraktivní Tramín červený s typickou vůní po růži nebo šeříku. V chuti potěší svěžestí a laskavým zbytkovým cukrem. V dochuti zaujme příjemnou kořenitostí. Podávejte například ke kuřecímu nebo vepřovému masu. Víno má dobré předpoklady k archivaci.
alergeny:

245 Kč

958. RV Pálava, pozdní sběr 0,75 L

RV Pálava, pozdní sběr 0,75 L

Po přivonění oceníte příjemné tóny po vyzrálých meruňkách, banánu a vanilce. V ústech potěší jemná kořenitost, mazlivý zbytkový cukr vyvážený jarně svěží kyselinou a velmi dlouhá dochuť. Můžete podávat ke kuřecímu masu nebo rybám. Vhodný archivovat.
alergeny:

255 Kč


* Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH
Platební podmínky a způsob doručení:

  • K objednávce se připočítává +10 kč obal na jídlo
  • Po Plzni rozvoz ZDARMA
  • Okrajové oblasti Plzně s příplatkem: Olympia, Zruč-Senec, Třemošná, Lhota, Radobyčice, Bukovec, Malesice, Vejprnice, Letkov, Kyšice, Zábělá - 50 Kč.
  • Za rozvážku zaplatíte při jejím převzetí.
  • Přijímáme stravenky Sodexho Pass, Cheque Déjeuner, Ticket Restaurant.
  • Platit můžete i platební kartou, ale terminál s sebou nevozíme pokaždé, uveďte to tedy do poznámky při dokončení objednávky.